Dwa urzędy gminy zamknięte do odwołania. Powodem jest kwarantanna

06.08.2020   Autor: Redakcja
874---441
Urząd Gminy w Miasteczku Krajeńskim w powiecie pilskim nieczynny do odwołania. Podobnie jest w Urzędzie Miasta i Gminy w Człopie w powiecie wałeckim. Wszyscy pracownicy obu urzędów są w kwarantannie. 

Osoba współpracująca z Urzędem Gminy w Miasteczku Krajeńskim 5 sierpnia otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. 

- Osoba ta jeszcze 4 sierpnia miała kontakt z pracownikami urzędu. Wstępnie do 12 sierpnia urząd będzie nieczynny i poddany kwarantannie. Nikt z pracowników etatowych nie ma pozytywnego wyniku - informuje na stronie Urzędu Gminy wójt Miasteczka Krajeńskiego Krzysztof Oświecimski. 

W sprawach pilnych należy kontaktować się z urzędnikami za pośrednictwem maila: sekretariat@miasteczkokrajenskie.pl  

Nieczynny do odwołania będzie też Urząd Miasta i Gminy w Człopie. Tu urzędnicy w pilnych sprawach proszą o kontakt telefoniczny pod nr tel: 67 259-10-69. W Człopie kwarantanna spowodowana jest wzrostem zakażeń we wsi Mielęcin. Zakażeni to uczestnicy pogrzebu w Tucznie. 
W gminie Człopa z powodu zagrożenia koronawirusem odwołano też wszystkie imprezy sołeckie, a także imprezy gminne w tym Dożynki, Dni Człopy oraz koncerty zespołów ukraińskich. Burmistrz Człopy zaapelował do mieszkańców o unikanie skupisk ludzkich i przestrzeganie zasad higieny. 

- Zastosowane przez nas środki mają tylko charakter jedynie prewencyjny. Ten trudny czas wymaga olbrzymiego poświęcenia - mówi burmistrz Człopy Jerzy Bekker. 

fot. pixabay 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group