Siatkarki Enea PTPS Piła rozpoczęły przygotowania do sezonu

14.07.2020   Autor: Redakcja
891---76
Pilskie siatkarki od kilku dni przygotowują się nowego sezonu. Na treningach stawiły się wszystkie zawodniczki, w tym te nowo pozyskane.

Minął pierwszy tydzień przygotowań zawodniczek Enea PTPS Piła do rozgrywek Tauron Ligi. Na zajęciach prowadzonych przez trenera Mirosława Zawieracza, któremu pomaga Damian Zemło, stawiły się wszystkie zawodniczki, które w nadchodzącym sezonie reprezentować będą barwy pilskiego klubu. Treningi odbywają się na obiektach MOSiR Piła.

Nie planowaliśmy żadnych zgrupowań nie tylko ze względu na COVID-19, ale przede wszystkim dlatego, że w Pile mamy wszystko co jest niezbędne. Zresztą taki sposób przygotowań do rozgrywek przerabialiśmy w poprzednich latach i to się sprawdzało - powiedział trener Mirosław Zawieracz.

Pilanki korzystają więc z sali i siłowni, a także bieżni stadionu lekkoatletycznego. Do dyspozycji mają również boiska do siatkówki plażowej, co jest o tyle ważne, że drużyna Enea PTPS pod koniec lipca wystąpi w rozgrywkach „PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki” - zmodyfikowanej odmianie rozgrywek siatkówki plażowej.
Póki co, zapału nie brakuje nikomu. Za chwilę jednak co niektórym „zabraknie prądu”, myślę zwłaszcza o tych zawodniczkach, które niewiele robiły w domu - komentuje trener.

W okresie przygotowawczym pilski zespół weźmie udział w turniejach w Świeciu nad Wisłą oraz Bydgoszczy. Będzie też gospodarzem spotkań towarzyskich w Pile.

Kadra zespołu na sezon 2020/2021: 

rozgrywające: Sylwia Kucharska, Maja Pelczarska

środkowe: Judyta Gawlak, Gabriela Ponikowska,Sonia Kubacka

atakujące: Koleta Łyszkiewicz, Alina Bartkowska

przyjmujące: Natalia Skrzypkowska, Marta Wellna, Patrycja Gądek, Angelika Wystel

libero: Anna Pawłowska, Anna Bodasińska.

opr. i fot. Enea PTPS Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group