Hubert K. przyznał się do winy. Został aresztowany

12.05.2020   Autor: Redakcja
275---32
Hubert. K podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który doprowadził do śmierci 22-letniej kobiety na osiedlu Zielona Dolina w Pile, przyznał się do winy. Sąd na wniosek prokuratora zdecydował o jego aresztowaniu na trzy miesiące.

Jak już informowaliśmy w sobotę w jednym z mieszkań w domu wielorodzinnym przy ul. Swojskiej w Pile znaleziono ciało kobiety. Wezwanym na miejsce ratownikom medycznym nie udało się uratować 22-latki. W poniedziałek przeprowadzona sekcja zwłok wykazała liczne ślady obrażeń na ciele spowodowanych zadawaniem ciosów pięścią i otwartą dłonią, a także krwawienie wewnątrzczaszkowe oraz obrzęk mózgu. Te obrażenia realnie zagrażały jej życiu i w konsekwencji doprowadziły do śmierci. 
Policjanci zatrzymali, będącego pod wpływem alkoholu, Huberta K. partnera zmarłej. W poniedziałek prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który doprowadził do śmierci kobiety. Miał on wielokrotnie bić 22-latkę pięściami oraz otwartą dłonią. Z tego też powodu uderzyła głową o kant fotela oraz podłogę. Hubert K. przyznał się do winy. 

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Pile aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu kara dożywotniego więzienia. 

Zmarła kobieta osierociła półtoramiesięczne i trzyletnie dziecko. Wszyscy mieszkali w tym samym mieszkaniu. 

fot. facebook.com/KomarowskiEligiusz/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group