Już niedługo Lech - Legia. Mamy dla Was bilety na ten mecz!

06.03.2020   Autor: Redakcja
704---418
Hit PKO BP Ekstraklasy już niedługo przy Bułgarskiej! W sobotę, 14 marca o godzinie 20:00 naprzeciw siebie staną Lech Poznań i Legia Warszawa. Stadion Poznań utonie w morzu niebiesko-białych barw. 

Starcia obu drużyn zawsze niosą za sobą dodatkową dawkę adrenaliny. Na boisku, jak i na trybunach wyczuwalny jest duży ładunek emocjonalny. Kibice Lecha na powtórkę z wiosny zeszłego roku, kiedy dwukrotnie Kolejorz pokonał ekipę z Mazowsza. Najpierw 2:0, a na listę strzelców wpisali się Nikola Vujadinović i Christian Gytkjaer, a później 1:0 po pięknym trafieniu Filipa Marchwińskiego

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z ekipą z Warszawy? Nic straconego! Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy wymienić przynajmniej trzech strzelców goli dla Lecha w pierwszym domowym meczu z Legią w najwyższej klasie rozgrywkowej.  Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres mailowy redakcja@tvasta.pl. Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości wybierzemy zwycięzców, którzy obejrzą mecz pomiędzy Lechem, a Legią z trybun Stadionu Poznań. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 9 marca.
Jednocześnie Lech Poznań zachęca co udziału w programie Lechici. Każdy uczestnik programu LECHICI wykorzystując zgromadzone za zakupy punkty, może obniżyć cenę biletu i jeszcze w korzystniejszej cenie dopingować Kolejorza z trybun stadionu. Jedynym wymogiem skorzystania ze zniżki jest powiązanie konta Lechici z kontem w systemie biletowym. 

fot. Lech Poznań

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group