Leszek Miller w podmargonińskiej hodowli alpak

29.02.2020   Autor: Mateusz Manthai
245---126
Leszek Miller odwiedził powiat chodzieski. Były premier spotkał się z samorządowcami i mieszkańcami gminy Margonin. Rozmawiał między innymi o odnawialnych źródłach energii i zbliżających się wyborach prezydenckich.

- Czego ja żałuję, mianowicie tego, że nie wystartował Donald Tusk, bo takie starcie Duda-Tusk byłoby bardzo ciekawe, bardzo merytoryczne i pewnie bardzo widowiskowe. Nic nie jest rozstrzygnięte i tak jak jeszcze miesiąc temu uważałem, że Andrzej Duda może wygrać w I turze, to dzisiaj myślę, że będzie II tura, a w drugiej turze wszystko jest możliwe, łącznie z wielkimi niespodziankami - zapowiada Leszek Miller, europoseł, były premier
Były premier dodał także, że kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń, nie byłby bez szans w starciu z Andrzejem Dudą w ewentualnej II turze. Zapewnił też, że w pierwszej turze zagłosuje na prezesa Wiosny. Podczas swojej wizyty w powiecie chodzieskim Leszek Miller wizytował farmę wiatrową w okolicy Margonina. Były premier przyjechał także do Alpakolandu w Klotyldzinie, gdzie poznał historię gospodarstwa i plany na przyszłość hodowli.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group