31-latek usiłował zabić swoją konkubinę

26.02.2020   Autor: Redakcja
391---245
31-latek w trakcie awantury domowej ugodził nożem swoją 33-letnią konkubinę. Został zatrzymany przez policję w Okonku. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Do tragedii doszło 18 lutego w jednym z mieszkań na terenie gminy Okonek. Wieczorem dyżurny otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej, podczas której kobieta została ugodzona nożem.

- Policjanci zatrzymali 31-latka, a ranna 33-letnia kobieta została przekazana pod opiekę służb medycznych i przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Podczas zatrzymania mężczyzna nie stawiał oporu. Miał w organizmie blisko dwa i pół promila alkoholu - relacjonuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji.
Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 31-latkowi zarzutu usiłowania zabójstwa, za co grozi mu kara co najmniej 8 lat wiezienia. Sąd Rejonowy w Złotowie przychylił się do wniosku policji i złotowskiej prokuratury i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 3 miesiące.

fot. KPP Złotów

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group