Helios prezentuje najlepsze filmy!

29.01.2020   Autor: Redakcja
---

Najbliższy tydzień w kinach Helios przyniesie bogactwo gatunków, czasami – jak w przypadku „Doktora Dolittle”, nawet dosłownie! Na najmłodszych widzów czeka również „Śnieżka i fantastyczna siódemka” oraz zabawny psiak „Urwis”. Kino kobiece kusi zaś tytułem „Mayday”, a na wielbicieli mocniejszych wrażeń czekają „Psy 3. W imię zasad”, „Bad Boys for Life” czy też premiera "Jasia i Małgosi". Przed kinomanami zdecydowanie trudny wybór, bowiem wszystkie produkcje łączy doskonała obsada aktorska, która w przypadku animacji znajduje przełożenie w świetnym dubbingu.


Mimo, że ferie w pełni to zaczynamy od premiery dla dorosłych widzów o mocnych nerwach. "Jaś i Małgosia" nie przypomina bajki, którą znamy. Wszechobecny głód i brak pracy, zmusza rodzeństwo Małgosię i Jasia do opuszczenia rodzinnego domu w poszukiwaniu lepszego miejsca do życia. Jedyna znana im droga wiedzie przez niekończący się las, który wydaje się pulsować jakimś odwiecznym życiem. Wycieńczone wielodniową wędrówką i nieopuszczającym ich strachem dzieci trafiają wreszcie na ludzkie domostwo. Mieszkająca tu dziwna kobieta oferuje im gościnę i posiłek. Przekraczając próg jej domu, Małgosia i Jaś trafiają do miejsca gorszego niż piekło…

Doktor Dolittle może być tylko jeden. Rewelacyjnie wcielił się w niego Robert Downey Jr.,a partnerują mu oczywiście różnorodni przedstawiciele świata zwierząt. Wszyscy wyruszają w pełną niebezpieczeństw i zabawnych przygód podróż, by finalnie móc… uleczyć królową. W polskiej wersji językowej głosu doktorowi użyczył niezastąpiony Jarosław Boberek. Zabawnych perypetii nie zabraknie także w filmie „Urwis, w którym widzowie poznają losy psiaka-kanapowca, stającego się w jednej chwili ulicznym włóczęgą. „Śnieżka i fantastyczna siódemka” to natomiast przewrotna animacja, dotykająca dobrze znanego tytułu, w której wszystko jest inne – od Śnieżki zaczynając, na krasnoludkach kończąc.


Znakomitą reprezentacją kina komediowego jest polska produkcja „Mayday, w której Piotr Adamczyk zmaga się z trudami życia codziennego w towarzystwie... dwóch żon (Anny Dereszowskiej i Weroniki Książkiewicz). To lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji, które niejednokrotnie przerosną głównego bohatera. Fanów kryminałów i mocnego kina akcji kina Helios zapraszają na „Psy 3. W imię zasad”. Bogusław Linda, Marcin Dorociński, Cezary Pazura, Jan Frycz – klasyka Pasikowskiego powraca na duży ekran w wielkim stylu. W filmie „Bad Boys for Life widzowie zobaczą zagraniczne gwiazdy – Will Smith i Martin Lawrence to duet, który zadba o dobre kino akcji!

Wybór jest jednak prosty – wszystkie filmy prowadzą do Heliosa. Bilety oraz szczegółowe informacje dotyczące repertuaru czekają w kinowych kasach oraz pod adresem www.helios.pl. Do zobaczenia na seansach w kinie Helios!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group