Śnieżne premiery w kinach Helios!

04.12.2019   Autor: Patrycja Jankowska
548---


Na początku grudnia perspektywa śnieżnych widoków nie jest optymistyczna, jednak na ekranach kin Helios białego puchu z pewnością nie zabraknie! Ponadto z okazji mikołajek na widzów czekać będą najlepsze filmy i moc atrakcji, którym będzie towarzyszył Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów!

Emocjonujące przygody lisa o imieniu Swifty i towarzyszącej mu paczki bohaterów w filmie „Śnieżna Paczka” rozbawią do łez nie tylko dzieci! Mały lis polarny ma wielkie marzenia, chce zostać gwiazdą posłańców, którymi normalnie są psy husky – czy mu się uda? Czy z pomocą swoich dzielnych znajomych wygra z polarnym złoczyńcą? Jedno jest pewne – zamknięty w sobie niedźwiedź polarny, piękna lisica, zakręcony albatros, dwie dociekliwe wydry i odważny lis to skład, który może ocalić świat! O odpowiednie zaśnieżenie zadba również Elsa, główna bohaterka „Krainy lodu 2”, chłodząca wszystko, czego się dotknie. Razem z najbliższymi wybierze się w niesamowitą podróż, która przyniesie odpowiedź na pytanie
o pochodzenie jej magicznej mocy.

W najbliższych dniach Helios kusi nie tylko repertuarem familijnym. Sieć zaprasza także na kryminał „Na noże”, z którego widzowie dowiedzą się, jak zmarł pewien bogaty pisarz. Sprawą tą zajmie się detektyw Blanc, w rolę którego wciela się Daniel Craig. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie!
Gorszy humor błyskawicznie poprawi komedia „Jak poślubić milionera?”, która da odetchnąć od grudniowego szaleństwa. Małgorzata Socha, Justyna Steczkowska, Michał Malinowski oraz Wojciech Mecwaldowski zadbają o odpowiednią dawkę uśmiechu na twarzach wszystkich kinomanów. W nadchodzącym tygodniu kinomani mogą nadrobić zaległości, wybierając się na „Proceder”, cieszący się zasłużoną popularnością obraz opowiadający historię rapera Tomasza Chady.

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Po szczegóły dotyczące repertuaru, a także bilety na gorące premiery sieć Helios zaprasza online (www.helios.pl) i do kinowych kas!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group