Władze Złotowa promują LGBT i ideologię gender?

22.11.2019   Autor: Jakub Sierakowski
810---154
Władze Złotowa promują LGBT i ideologię gender. Taki zarzut stawiają niektórzy rodzice dzieci ze szkół podstawowych w mieście. Wszystko przez program, który dla najmłodszych wprowadziło miasto -  "Nowe horyzonty edukacji filmowej" oraz produkcje, które w jego ramach są emitowane.

Czym jest  "gender", a w zasadzie "dżender", zastanawiają się obecnie w Złotowie. Wszystko przez protest rodziców niektórych uczniów szkół podstawowych, którzy w programie "Nowe horyzonty edukacji filmowej" dostrzegli propagowanie m.in. treści LGBT. Co więcej, rodzice dodają, że nie zgadzają się np. na to, aby ich dzieci były narażone na treści demoralizujące, burzące prawidłowy obraz rodziny, czy zachęcające do wczesnej inicjacji seksualnej.

 
Zarzutami rodziców zaskoczone są władze miasta. Do czasu zasięgnięcia opinii u instytucji oświatowych oraz pozostałych rodziców,w program został wstrzymany, a film, który otworzył puszkę Pandory, to "Alfie, mały wilkołak" opowiadający o chłopcu, który podczas pełni księżyca zmienia się w tytułowe zwierzę.

Według programu nauczania miał on otworzyć pole do dyskusji z uczniami na 3 tematy: Czy zmiany w wyglądzie to powód do wstydu, jak bronić się przed silniejszymi łobuzami, co to znaczy być normalnym.

A czy normalne i potrzebne jest szukanie drugiego dna w filmie dla dzieci - na to pytanie każdy odpowie sobie sam.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group