"Nieplanowane" w Heliosie

31.10.2019   Autor: Redakcja
668---173
Za oknami coraz zimniej ale w Helisie jak zawsze przyjemnie i ciepło. W pierwszym tygodniu listopada każdy znajdzie ciekawy film dla siebie.

Najmłodsi przedpremierowo będą mogli obejrzeć animowaną komedię "Baranek Shaun Film. Farmageddon". Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodleglejszych galaktykach.Premierą tygodnia jest biograficzny dramat "Nieplanowane". Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...


Również ciekawie zapowiadają się projekty specjalne. W ramach Kina Konesera Helios zaprasza na film "Najlepsze lata", a z cyklu Kultura dostępna na film dokumentalny "Władcy przygód. Stąd do Oblivio".

Nadal będą wyświetlane filmy: "Bliźniak", "Boże Ciało", "Countdown", "Czarownica 2", "Joker" oraz "Rodzina Addamsów".
Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.
Przeczytaj więcej o: Nieplanowane , helios, repertuar,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group