Już w sobotę Korona Zachodu Polski - Nordic Walking!

22.08.2019   Autor: Redakcja
362---364
W sobotę o godzinie 11:00 w Lubaszu odbędzie się wydarzenie sportowo-rekreacyjne Korona Zachodu Polski - Nordic Walking. Podczas zmagań nie tylko będzie można zdobywać puchary i medale, ale też wziąć udział w rycerskich pojedynkach, średniowiecznym klimacie i zabawie, która przekroczy granice chodzenia z kijami.
We wszystkich imprezach Korony Polski, niezależnie od regionu – Korony Północy czy Zachodu Polski, prowadzona będzie rewolucyjna w nordic walking i sprawiedliwa klasyfikacja generalna oparta na mechanizmie rankingu MTB - metodzie obliczenia wyniku względem czasu do najlepszego. Uczestnicy cyklu Korony Polski walczyć będą o tytuł "Legendy Nordic Walking". Zostanie stworzona tablica chwały, na której publikowane będą sylwetki najlepszych zawodników z danego roku. Dodana zostanie również możliwość zdobycia miasta gospodarza przez drużynę ­– najlepsze drużyny z danej miejscowości zdobędą tytuł „zdobywcy miasta” a ich flaga będzie powiewać nad miastem (stronie www do kolejnego pojedynku w kolejnym roku). 

Dodatkowo każdy uczestnik weźmie udział w rozmaitych konkurencjach i klasyfikacjach drużynowych, które wzbogacą udział w wydarzeniu o dodatkowe emocje. Liczyć się będą nie tylko starty, ale też uczestnictwo w dodatkowych grach i zabawach terenowych. Udział w imprezie oznacza dołożenie się na lokalny cel charytatywny, do tej pory udało się zebrać 40 tys. zł.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group