Król Lew wraca do kin!

17.07.2019   Autor: Redakcja
W najbliższym tygodniu w pilskim Kinie Helios będziemy mogli obejrzeć dwa premierowe filmy: dla miłośników akcji i sportu "Fighter" w roli głównej z Piotrem Stramowskim, znajdzie się również coś dla fanów przygód - "Król Lew" w nowej odsłonie. 

"Fighter" to film opowiadający o zawodniku MMA Tomku Janickim (Piotr Stramowski). Mężczyzna ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka „Pretty Boya” Chmielnickiego (Mikołaj Roznerski), Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach i w jego dyscyplinie – czyli w bezkompromisowym, bokserskim starciu, które będzie oglądać cała Polska.Premierowo w Heliosie zagościł "Król Lew" opowiadający historię o Simbie, który jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości. Film można oglądać z napisami, dubbingiem i w 3D.Przygotowane zostały również projekty specjalne. W ramach Kina Konesera w poniedziałek o 18:30 odbędzie się film "Królowa Kier" przedstawiający historię szanowanej prawniczki, która pomaga nieletnim ofiarom molestowania seksualnego. Z cyklu Kultury Dostępnej w czwartek o 13:00 i 18:00 "53 wojny" opowiada o małżeństwie, które nieustannie jest oddzielone z uwagi na pracę jaką wykonuje maż - korespondent wojenny.

Nadal będzie można oglądać filmy: "Annabelle wraca do domu", "Sekretne życie zwierzaków domowych 2", "Spider-Man: Daleko od domu", "Yesterday".

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.
Przeczytaj więcej o: kinoheliospiła, kinohelios, Fighter, Król Lew,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group