Produkcje historyczne TV ASTA dostępne w IPLA

08.05.2019   Autor: Redakcja
TV ASTA rozszerza dystrybucję swoich produkcji. Dotychczas wybrane filmy i programy z portfolio telewizji można było oglądać w serwisie VOD.pl. Od maja taką możliwość mają widzowie serwisu IPLA.
 
Do biblioteki jednego z największych polskich serwisów VOD dołączą dwie historyczne, trzyczęściowe serie produkcji TV ASTA: W Wielkopolsce zaczęła się Polska oraz Powstanie wielkopolskie, w tym ostatnia odsłona cyklu Bitwa o Chodzież z Robertem Gulaczykiem w roli głównej.
 
- Rozszerzając dystrybucję swoich produkcji udowadniamy, że TV ASTA już dawno przestała być jedynie telewizją regionalną - mówi Paweł Kądziela, członek zarządu TV ASTA. Dwie historyczne serie to dopiero początek naszej współpracy z IPLA. Ostatnie lata to rozwój firmy pod kątem produkcyjnym, to także nowe pola eksploatacji dla wybranych filmów i programów, które spotkały się z ciepłym przyjęciem nie tylko lokalnie.
 
Co istotne, dzięki takim serwisom jak IPLA, wybrane produkcje TV ASTA będą dostępne dla widzów z całego kraju, na różnych urządzeniach: smart TV, komputerach stacjonarnych, tabletach i smartfonach.
 
Oprócz widzów IPLI produkcje filmowe TV ASTA mogą oglądać widzowie serwisu VOD.pl. Ponadto trzy filmy o Powstaniu Wielkopolskim miały swoją emisję na kanale TVP Historia.
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group