Kampania do Europarlamentu nabiera tempa

27.04.2019   Autor: Magdalena Lach
---

Likwidacja smogu, zwiększenie znaczenia odnawialnych źródeł energii oraz poprawa jakości życia. To postulaty europosła Andrzeja Grzyba, kandydata do Parlamentu Europejskiego. Startujący z ramienia Koalicji Obywatelskiej przedstawił swój program wyborczy w Pile.​

- My, jako PSL, ale również ja osobiście w tej minionej kadencji, ale również i w tej chciałbym w dalszym ciągu zajmować się kwestiami bezpieczeństwa energetycznego, odnawialnych źródeł energii, również biopaliw, w tym biopaliw wytwarzanych z surowców rolniczych - mówił Andrzej Grzyb, europoseł, kandydat do PE z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Kandydat do Europarlamentu zwrócił uwagę na problem z zanieczyszczeniem środowiska, z którym boryka się wiele polskich miast, w tym również Piła. Podkreślił, że konieczne jest zbudowanie systemu, który pozwala likwidować smog.

W nowej kadencji Parlamentu Europejskiego ważne będzie bezpieczeństwo energetyczne i zmiana metody ogrzewania domów. Andrzej Grzyb startuje z trzeciej pozycji z listy Koalicji Obywatelskiej. Wybory do Europarlamentu odbędą się 26 maja.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group