Pracownicy Grupy Asta przychodzą do pracy z dziećmi

15.04.2019   Autor: Michał Kępiński
---

Strajk nauczycieli to kłopot nie tylko dla rodziców, którzy mają problem z zapewnieniem opieki swoim dzieciom, ale też problem dla firm, które muszą liczyć się z tym, że część pracowników będzie zmuszona zostać w domu.

Dlatego sporo pracodawców postanowiło umożliwić pracę zdalną w domu, albo zapewnić opiekę dla dzieci w firmie. Z taką inicjatywą wyszła między innymi ASTA GROUP.

Dzisiejszy dzień jest dla nas, całej ASTA GROUP, dniem szczególnym ponieważ są z nami dzieci bardzo wielu naszych pracowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników w związku ze strajkiem nauczycieli przygotowaliśmy całodzienną opiekę dla pociech naszych pracowników. W ramach opieki zapewniamy naszym dzieciom wiele różnych rozrywek w tym edukacyjnych. Jest także przewidziany dla milusińskich ciepły posiłek - tłumaczy Bartosz Wicijowski, dyrektor sprzedaży i marketingu ASTA-NET.

Pracownicy wchodzący w skład Grupy Asta nie muszą się martwić o opiekę nad swoimi dziećmi w czasie trwającego strajku nauczycieli. W godzinach pracy rodziców, firma zorganizowała czas najmłodszym. Dzieci mogą między innymi wziąć udział w zabawach tematycznych i konkursach. Pociechy zapoznają się także z tym co na co dzień w pracy robią ich rodzice.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group