Piotr Adamczyk w Pile. Dziś rozmowa w TV ASTA

28.03.2019   Autor: Artur Maras
---

Gościem marcowego Salonu Kulturalnego organizowanego przez TV ASTA i Regionalne Centrum Kultury był Piotr Adamczyk. Aktor przyjechał do Piły promować film „Całe szczęście” w którym odgrywa główną rolę.

Najnowsze dzieło Tomasza Koneckiego opowiada o życiu spokojnego muzyka samotnie wychowującego dziesięcioletniego syna. Pewnego dnia w życie tej dwójki wkracza pełna werwy popularna gwiazda fitness.

Film był kręcony m.in. na Kaszubach. Nie zabrakło w nim więc urokliwych kadrów z dzikich plaż, pól czy lasów i jezior jak z obrazka. We wszystko to oprócz komediowych scen wpleciono moralizatorskie kwestie.

- Czego uczy całe szczęście? Myślę, że tego, że każdy z nas może je znaleźć i ot całe szczęście często jest bardzo blisko i pewnie związane jest z rodziną. Myślę, że to jest film na którym pobawimy się trochę i trochę się wzruszymy - mówi Piotr Adamczyk, aktor.

Po projekcji filmu odbyło się spotkanie z aktorem, które prowadziła dziennikarka Kinga Burzyńska. Nie zabrakło pytań o przeszłość, plany zawodowe czy anegdot z życia aktora.

- Piotr daje z siebie 200 procent, uwielbia takie spotkania z publicznością, bo one dają też niesamowitą energię każdemu aktorowi i każde takie spotkanie jest okazją do wymiany myśli, poglądów, nie tylko na temat filmu ale w ogóle na temat aktorstwa. Dla mnie za każdym razem to cudownie spędzony czas - zapewnia Kinga Burzyńska, prowadząca Salon Kulturalny TV ASTA.

Film trafił do kin 8 marca i na całe szczęście to nie ostatni Salon Kulturalny organizowany przez TV ASTA i Regionalne Centrum Kultury.

Retransmisję z wtorkowego Salonu Kulturalnego z Piotrem Adamczykiem Widzowie TV ASTA mogą obejrzeć w czwartek o godz. 16.30.

https://www.asta24.pl/2019/03/27/piotr-adamczyk-wsparl-wiecznie-bazgrajaca/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group