Katarzyna Groniec w sobotę wystąpi w Pile

08.02.2019|Autor: Redakcja

Katarzyna Groniec wystąpi w sobotę, 9 lutego w Regionalnym Centrum Kultury. Koncert artystki rozpocznie się o godz. 19.00. Są jeszcze bilety.

“Ach!” – to tytuł nowego albumu Katarzyny Groniec, który będzie promować w Pile.

– Czy jestem szczęśliwa? Tak. Właściwie mogłabym powiedzieć: jak nigdy dotąd. Spokojna, jasna, świadoma. Dlaczego więc moje piosenki są smutne? Nie wiem. Najłatwiej byłoby powiedzieć (często to mówię na odczepnego) – bo lubię smutek. I nie mówić nic więcej. Ale to jest coś więcej. Coś, co wypływa gdzieś z głębi, z trzewi, kiedy zdarza mi się układać melodie i dopasowywać do niej słowa. Jak gdybym zapadała się w jakiś inny świat pełny echa i błękitu, który swoim pięknem onieśmiela tę drugą, starającą się twardo stąpać po ziemi, mnie. Z kolei ta druga ja, którą zawstydza miękkość tej pierwszej, potrafi ten melancholijno – lazurowy świat bezlitośnie wykpić. Wyciągam zatem samą siebie z błękitnego jeziora za włosy, jak baron Munhchausen wyciągnął siebie z bagien, a potem znów w to jezioro nurkuję. Czy zatem kłamię tak jak on? Bardzo możliwe – mówi artystka.

Przeczytaj więcej o: groniec w pile, Katarzyna Groniec w sobotę wystąpi w Pile, piła regionalne centrum kultury, rck piła, Regionalne Centrum Fabryka Emocji w Pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.