Dusili taksówkarza i bili go pięściami po twarzy

31.01.2019   Autor: Redakcja
---

Dwaj mężczyźni zaatakowali taksówkarza z Piły. 22 i 18-latek po zakończonym kursie, zamiast za niego zapłacić, dusili kierowcę rękoma za szyję, a także pięściami uderzali go po twarzy.

Z relacji pokrzywdzonego wynika, że w nocy 25 stycznia do jego taksówki w Pile wsiedli dwaj młodzi mężczyźni, którzy zamówili kurs do Czarnkowa. Mężczyźni nie mieli pieniędzy, więc w zastaw przekazali telefon komórkowy. Będąc na miejscu mieli uregulować należną kwotę. Jednak zamiast zapłacić taksówkarzowi za kurs zaczęli go dusić i uderzać pięściami po twarzy. Następnie zabrali mu przekazany wcześniej w zastaw telefon i uciekli.

- Na szczęście pokrzywdzony nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń. Podał policjantom szczegółowe rysopisy sprawców na podstawie, których funkcjonariusze przystąpili do ich typowania. W ciągu kilkudziesięciu minut od zgłoszenia, mundurowi ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. 22-letni mieszkaniec Czarnkowa i jego 18-letni kolega trafili do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia - relacjonuje Karolina Górzna-Kustra , rzecznik prasowy czarnkowskiej policji.

Podczas przesłuchania przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Grozi im do 3 lat więzienia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group