Asta Video Fest

Futsal na antenie TV ASTA

30.11.2018   Autor: Jakub Sierakowski
---

Futsal na żywo na antenie Telewizji ASTA. W niedzielę widzowie będą mogli obejrzeć derby Wielkopolski. KS BestDrive Futsal Piła podejmie M40.pl Poznań.

To pierwszy mecz futsalowy w historii naszej telewizji, który będziemy transmitować. Do tej pory transmitowaliśmy mecze piłkarskie i żużlowe. To będzie pierwszy mecz futsalowy i od razu derby Wielkopolski. Derby Wielkopolski to zawsze wielkie wydarzenie, coś co emocjonuje przede wszystkim kibiców w Pile i pewnie można się spodziewać pełnych trybun, a także jak najlepszego wyniku oglądalności na antenie - powiedział komentator sportowy TV ASTA Mateusz Ryczek.

Niedzielny mecz jest określany hitem czwartej kolejki rozgrywek ligowych. Goście z Poznania zajmują drugie miejsce w tabeli, natomiast pilanie są trzeci. Do tej pory KS BestDrive Futsal Piła rozegrał dwa mecze, w których uzyskał zwycięstwo i remis. Niedzielna potyczka będzie dla pilan pierwszą w tym sezonie na własnym parkiecie. Początek transmisji od godziny 18 na antenie Telewizji Asta.

fot. facebook.com/futsalpila

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group