Nowi zastępcy w Trzciance

25.11.2018   Autor: Redakcja
---

Trzcianka ma dwóch zastępców burmistrza. Zostali nimi: Witold Putyrski i Dominika Wiśniewska. Na urząd powołał ich 23 listopada nowy burmistrz Krzysztof Jaworski.

- Ja, po dość intensywnych przemyśleniach, rozmowach i dyskusjach, wybrałem do swego gabinetu , tak jak już gdzieś wspominałem wcześniej, zastępcę burmistrza ds. takich rozwojowych, inwestycyjnych, twardych oraz zastępcę burmistrza ds. miękkich, ale nie mniej ważnych, czyli promocji i spraw społecznych, bardziej burmistrza o tej oświatowej twarzy i dlatego to są takie a nie inne kandydatury: chodzi tutaj oczywiście o Witolda Putyrskiego, wieloletniego pracownika UM, który byłby tym specjalistą ds. twardych, natomiast Dominika Wiśniewska dotychczasowa moja przełożona co ciekawe w Młodzieżowym Domu Kultury, będzie w najbliższym okresie czasu również tutaj wdrażana jako drugi zastępca burmistrza - mówi Krzysztof Jaworski, burmistrz Trzcianki.

Na pierwszym spotkaniu burmistrza z pracownikami Urzędu Miejskiego włodarz Gminy przedstawił w expose swoją koncepcję funkcjonowania magistratu na kolejne pięć lat. Burmistrz liczy na merytoryczną dyskusję, otwartość i współpracę. Poinformował także ze wkrótce zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko Sekretarza Gminy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group