Przebudowa al. Niepodległości jeszcze nie teraz

29.10.2018   Autor: Paweł Różycki
---

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu unieważniła przetarg na przebudowę al. Niepodległości oraz ulicy Wodnej w Pile. Okazało się, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższyła kwotę, którą GDDKiA mogła przeznaczyć na realizację zadania.

1 października GDDKiA Oddział w Poznaniu ogłosiła przetarg na przebudowę ulicy Wodnej i części al. Niepodległości w Pile. Do przetargu stanęły dwie firmy. Pierwsza zaoferowała ponad 3,9 mln złotych, druga ponad 4,3 mln złotych. Obie oferty przewyższyły kwotę, którą Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad mogła przeznaczyć na wykonanie zadania (2,6 mln złotych). W związku z tym przetarg został unieważniony. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku zostanie ogłoszony kolejny.

Przebudowa miała dotyczyć remontu nawierzchni ulicy Wodnej i części al. Niepodległości od ronda Jana Pawła II do skrzyżowania z Mostami Królewskimi. Przebudowane miały zostać wjazdy i położone nowe chodniki. Dodatkowo w miejscu dzisiejszego skrzyżowania z ul. ks. Jerzego Popiełuszki miało powstać rondo.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group