Imprezowy weekend w regionie pilskim

24.08.2018   Autor: Redakcja
---

Strachy na Lachy w Wałczu, w Pile koncert Wilków. Sprawdźcie co jeszcze będzie się dziać w regionie.

PIĄTEK

PIŁA
Muzeum Staszica w Pile
- godz. 18.00 - wernisaż wystawy Zofii Kawalec-Łuszczewskiej "foto x GRAFIKA 2". - Kadry Zofii Kawalec-Łuszczewskiej to bardzo osobiste zapisy zwykłego świata w którym codziennie się zanurzamy i tylko od nas zależy czy, tak jak autorka, zobaczymy w tym co nas otacza radość, urodę i pozytywną energię - czytamy w zaproszeniu do wystawy. Wstęp wolny.

BWA - godz. 19.00 - Andrzej Podolak „Życie zamknięte w obrazach”. To wystawa retrospektywna i jubileuszowa z okazji 50-lecia pracy twórczej artysty. Wernisażowi towarzyszyć będzie koncert jazzowy w wykonaniu JAZZ TRIO. Wstęp wolny.

Plac Staszica w Pile - godz. 20.00 - koncert Lato na MAXXX`a. Gwiazdą imprezy będzie zespół Wilki. Wystąpią też: Sen i DJ Sofi. Początek o godz. 20.00. Wstęp wolny.

Hangar na lotnisku od godz. 15.00 - impreza pod hasłem PROJEKT: HANGAR, czyli lotnicze pożegnanie wakacji. Impreza potrwa do niedzieli. Będą samoloty, food trucki, muzyka na żywo i animacje dla dzieci. Wstęp wolny.

SOBOTA

PIŁA
Gwda - Dętkospływ
, czyli spływ rzeką w kolorowych przebraniach na dętkach różnej wielkości. Start o 10.00 z przystani przy moście Łokietka na Zielonej Dolinie.

Stadion przy ul. Okrzei godz. 16.00 - Festyn Rodzinny „Powrót do lat dzieciństwa”. Zabawy dla dzieci i konkursy, również dla dorosłych z nagrodami. Muzykę z lat 70. 80. i 90. grać będzie Krzysztof Belak, a wspominać dawne czasy będą słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Będą też stoiska gastronomiczne, dmuchane zamki dla dzieci za damo, do tego kiełbasa z grilla. Wstęp wolny.

Pl. Konstytucji 3 Maja w Pile - godz. 20.00 Tango przy fontannie. Każdy może zatańczyć. Wstęp wolny.

WAŁCZ
Promenada
nad jeziorem Raduń - koncertowe pożegnanie wakacji. Zagrają o godz. 20.00 Strachy Na Lachy i o godz. 22.00 Happysad. Wstęp wolny.

NIEDZIELA

PIŁA
Park Miejski
- godz. 19.15 koncert z cyklu Parkowych Spotkań. Tym razem Andrzej Prokopowicz z zespołem i koncert "Złote Lata Swingu". Później do godz. 22.00 - Milonga w altanie, czyli tango w parku. Wstęp wolny.

CZARNKÓW
Plac Wolności
- Dzień Spieczonego Bliźniaka. Do miasta zjadą setki par bliźniąt z całej Wielkopolski. O godz. 20.00 w ramach święta bliźniąt w amfiteatrze w Czarnkowie wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Wstęp wolny.

fot. Adam Polański - Strachy na Lachy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group