Klub Piłkarski Piła poszukuje utalentowanych piłkarzy

09.07.2018   Autor: Paweł Różycki
---

Klub Piłkarski Piła ogłosił nabór piłkarzy na sezon 2018/2019 do trzech grup: juniorów młodszych, juniorów starszych i seniorów.

Wszyscy chętni, którzy chcą zostać piłkarzami Klubu Piłkarskiego Piła w sezonie 2018/2019 mogą zgłosić się do wybranych trenerów. I tak juniorzy młodsi z rocznika 2002-2004 do Karola Skiby (tel. 606 340 103), juniorzy starsi z rocznika 2000-2001 do Tomasza Kowalskiego (tel. 501 442 504), a seniorzy do Pawła Nawrockiego (tel. 888 791 212). Można jeszcze zapisywać się mailowo na adres karolskiba@klubpilkarskipila.pl.

Wszystkie treningi odbywają się za darmo przez 11 miesięcy w roku, do 3 treningów w tygodniu. Klub zapewnia ciągłość szkolenia od juniora młodszego, poprzez juniora starszego, aż do seniora. Każdy trening prowadzony jest przez wykwalifikowanego trenera i asystenta. Nadto klub zapewnia stabilną sytuację finansową, stroje, wodę na trening, koszulki treningowe, bezpłatne ubezpieczenie oraz opiekę lekarską dr nauk medycznych Janusza Naumczyka. A każdy zawodnik po wyrażeniu odpowiedniej zgody ma również kreowany profesjonalny wizerunek medialny.

KP Piła nawiązał współpracę z Lechem Poznań, stając się klubem partnerskim Kolejarza. Oznacza to możliwość wspólnych treningów i sparingów z drużynami Akademii Lecha Poznań, wymianę myśli szkoleniowej oraz większą szansę zostania w przyszłości piłkarzem poznańskiego klubu. Więcej o współpracy KP Piła z Lechem Poznań pisaliśmy wcześniej.

Piłkarze KP Piła mają również szansę uczestniczyć w spotkaniach i treningach z udziałem znanych polskich trenerów. I tak w Pile gościli już Mariusz Rumak, Jacek Magiera i szef Akademii Lecha Poznań Rafał Ulatowski. Szkoleniowcy ci współpracują z trenerami KP Piła, którymi są:
Karol Skiba – trener juniorów młodszych. W 2010 roku ukończył studia na gorzowskiej Akademii Wychowania Fizycznego w specjalności trenerskiej – piłka nożna. W tym samym roku rozpoczął 3-letnią pracę jako trener juniorów starszych TP Polonia Piła, z którą awansowała do Wielkopolskiej Ligi Juniora Starszego. Następnie przez cztery sezony pracował jako pierwszy trener seniorów KS Credo Futsal Piła, z którą wywalczył awans do I ligi. Od 2016 roku pracuje w KP Piła. Jest posiadaczem licencji trenerskiej UEFA A i UEFA FUTSAL B.
Tomasz Kowalski – trener juniorów starszych. Absolwent AWF w Gorzowie Wielkopolskim oraz AWF w Poznaniu, gdzie ukończył studia podyplomowe w dyscyplinie piłka nożna. W 2016 roku z powodzeniem ukończył kurs trenerski PZPN i otrzymał dyplom UEFA A. Pracę na ławce trenerskiej rozpoczął od reprezentacji młodzieżowych Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile. Następnie został trenerem Młodzieżowej Reprezentacji Wielkopolski. Przez cztery lata pracował jako trener seniorów w Nielbie Wągrowiec (II i III liga), by później również na cztery lata związać się z Iskrą Szydłowo (IV liga). Obecnie od 2017 roku pracuje w KP Piła i jest trenerem koordynatorem programu PZPN: Akademia Młodych Orłów.
Paweł Nawrocki – trener seniorów. Znany jest przede wszystkim ze swoich ponad 400 występów na boisku w drużynach seniorskich na różnych poziomach rozgrywek, w których strzelił ponad 120 bramek. Bronił barw między innymi MKP 1999 Piła, GLKS Wysoka, Leśnika Margonin, Lubuszanina Trzcianka i Iskry Szydłowo. W 2016 roku ukończył kurs trenerski UEFA C i zaczął pracę w KP Piła.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group