Nowa strona internetowa TV ASTA

15.06.2018   Autor: Michał Kępiński
---

Telewizja ASTA ma nową stronę. Jest bardziej dostępna i przyjazna dla widza. Zmianie uległa w całości jej warstwa wizualna. Teraz jest nowoczesna i dostosowana do najnowszych trendów. Została między innymi zoptymalizowana pod kątem korzystania z niej na urządzeniach mobilnych.

– Zachęcamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej. Jest bardzo prosta, intuicyjna w obsłudze. Zależało nam na tym aby widzowie mieli łatwy dostęp do materiałów wideo, na bieżąco mogli oglądać swoje ulubione magazyny w zakładce programy, gdzie znajdą wszystkie wiadomości, kuriery, a także magazyny rozrywkowe, czy samorządowe - wyjaśnia Paulina Michałek-Komorowska, specjalista ds. marketingu i produkcji telewizyjnej w TV ASTA.

Strona została odświeżona tak, by zaprezentowane w niej treści były maksymalnie wygodne i przyjazne w korzystaniu. Obserwując ostatnie zachowania użytkowników coraz więcej wejść na stronę odbywa się z urządzeń mobilnych. To mocno zdeterminowało nowy wygląd strony, która została zoptymalizowana pod kątem korzystania z niej właśnie na urządzeniach mobilnych. Poprawił się także czas ładowania strony, który dziś jest krótszy niż dotychczas.

Zmiany te powinny się przełożyć na jeszcze większy komfort korzystania z treści publikowanych na stronie TV ASTA, gdzie w łatwy sposób można dotrzeć do programów, które miały emisję na naszej antenie w dowolnym czasie i miejscu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group