Zabójstwo pilanki na terenie Wielkiej Brytanii?

01.06.2018   Autor: Artur Maras
---

Na terenie Wielkiej Brytanii angielska policja znalazła ciało 21-letniej pilanki. Tamtejsze organy ścigania nie wykluczają morderstwa, w które zamieszanych może być dwóch Polaków.

- Prokuratura Rejonowa w Pile dnia 29 maja bieżącego roku wszczęła postępowanie przygotowawcze w sprawie o zabójstwo obywatelki RP, mieszkanki Piły. Do zdarzenia jak wynika z materiałów dowodowych doszło na terenie Wielkiej Brytanii. Wiemy, że zostało zatrzymanych dwóch obywateli RP, prawdopodobnie były to osoby, które tu pomieszkiwały, bądź przebywały razem z pokrzywdzoną na terenie Piły - informuje Magdalena Roman, prokurator rejonowy w Pile.

Wstępne badania angielskich śledczych nie dały jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną śmierci 21-letniej pilanki. Policjanci nie wykluczają jednak morderstwa. Pilska prokuratura czeka wciąż na szczegóły tej sprawy.

Na ten moment wiadomo, że 19-letni pilanin Karol L. oraz 30-letni pochodzący z Otwocka Daniel L. zostali aresztowani i przesłuchani przez śledczych. Wczoraj starszy z dwójki mężczyzn został zwolniony z aresztu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group