Wandal z placu zabaw trafił na wytrzeźwiałkę

12.04.2018   Autor: Redakcja
---

Wandal z placu zabaw na pilskim deptaku trafił do izby wytrzeźwień. Zdarzenie to zostało zarejestrowane przez monitoring miejski.

Do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 marca. Około godziny 2.40 wandale zaczęli niszczyć plac zabaw przy ul. Ossolińskich w Pile.

- Monitoring zarejestrował obecność kilku mężczyzn w środku urządzeń zabawowych znajdujących się na terenie placu zabaw na pilskim deptaku. Sposób w jaki zachowywali się młodzi mężczyźni zwrócił uwagę operatora monitoringu. Jeden z mężczyzn opuścił domek przeznaczony do zabaw dzieci i zaczął wykonywać agresywne ruchy, co wskazywało, iż mógł znajdować się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem innych środków odurzających - informuje Wojciech Nosek, komendant Straży Miejskiej w Pile.

Mężczyzna uderzył nogą w ogrodzenie i uszkodził dwa przęsła. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego i na miejscu natychmiast pojawił się patrol straży miejskiej. Wandal został odwieziony przez strażników do izby wytrzeźwień. Następnego dnia otrzymał mandat karny, a Zarząd Dróg i Zieleni będzie żądał od niego naprawienia wyrządzonych szkód.

fot. miejski monitoring

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group