Turniej o puchar komendanta powiatowego policji

10.04.2018   Autor: Jakub Sierakowski
---

W sobotę odbył się turniej halowy o puchar komendanta powiatowego policji w Pile. O zwycięstwo rywalizowało sześć drużyn. Tegoroczna odsłona turnieju była jubileuszowa.

- 10 edycja turnieju. Aktywność sportowa dla mnie jest priorytetem, dlatego że policjanci muszą w odpowiednich sytuacjach odpowiednio reagować, ale żeby to robić muszą być sprawni. Stąd też bardzo często aktywizuję ich do sportu, czego dowodem jest ten turniej. Bardzo się cieszę, że jest taka frekwencja. Także dzięki Szkole Policji, mamy tutaj bardzo duży słuchaczy. Myślę, że walka jest fair play, sympatyczna, zrobiliśmy nową kategorię, zaprosiliśmy też do udziału dziennikarzy - tłumaczy mł.insp. Sebastian Cichocki, komendant powiatowy policji w Pile.

Którzy zajęli piąte miejsce. Oprócz dziennikarzy, w turnieju wystąpiły także drużyny Komendy Powiatowej Policji w Pile i Złotowie, Szkoły Policji w Pile, posła Grzegorza Piechowiaka i Przyjaciół oraz drużyna kuratorów.

Ostatecznie triumfowali policjanci z pilskiej komendy, a na drugim miejscu turniej ukończyli zawodnicy ze Szkoły Policji. Podium uzupełnili funkcjonariusze z KPP w Złotowie. W tym roku pierwszy raz przyznawano tytuł najsympatyczniejszej drużyny. Przypadł on kuratorom, którzy w turnieju zajęli ostatnie miejsce.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group