Jarmark Bożonarodzeniowy coraz bliżej

26.11.2017   Autor: Artur Maras
---

4 grudnia rozpocznie się w Pile Jarmark Bożonarodzeniowy. Odbędzie się on w tym roku na Placu Staszica. Jak zapewnia Urząd Miasta na licznych straganach i w trakcie wielu koncertów, spektakli i pokazów, będzie można poczuć magię nadchodzących świąt. Tygodniowe wydarzenie zakończy Wigilia Miejska.

Prosimy zapamiętać, że Wigilia Miejska, Jarmark Bożonarodzeniowy, odbędą się w tym miejscu na Placu Staszica. Rozpoczynamy 4. grudnia a więc już niebawem. 9 i 10 z kolei Wigilią Miejską z programem, z gośćmi, którzy będą nam towarzyszyć. W zasadzie wszystko poza pogodą jest zaplanowane. - mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły

Ale gdyby nawet ona nie dopisała to i tak będzie można schować się w dużym namiocie na Placu Staszica, gdzie będzie można zjeść coś smacznego. Wydarzenie rozpocznie się 4 grudnia od rozświetlenia choinki. Liczne budki będą czynne od godz. 8 do 20. Kilka z nich będzie także stało przy fontannach, na Placu Konstytucji 3 Maja. Tam zlokalizowana zostanie również żywa szopka. 6 grudnia na Placu Staszica o godz. 17:00 spotkanie z Mikołajem oraz pokaz laserów a wcześniej Mikołajkowy Rajd Motocyklowy. 10 grudnia w namiocie wigilijny poczęstunek. W trakcie tygodniowego Jarmarku Bożonarodzeniowego zaplanowano także dwa uliczne spektakle z olbrzymimi lalkami, lunapark oraz liczne koncerty. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej UM i RCK.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group