Policjant Piotr Pilarczyk nie żyje. Przegrał walkę z rakiem

07.06.2017   Autor: Paweł Różycki
---

Szóstego czerwca po długiej chorobie zmarł st. asp. Piotr Pilarczyk. Policjant chorował na nowotwór kości. W walce z chorobą pomagali mu koledzy i mieszkańcy całego regionu, organizując zbiórki i koncerty charytatywne. Zmarły pozostawił żonę Aleksandrę, córeczkę Jagódkę, przyjaciół i kolegów....

Piotra będziemy pamiętać jako życzliwego, uczynnego i pełnego optymizmu człowieka, a zarazem sumiennego i odpowiedzialnego funkcjonariusza. Z mundurem związał się 12 lat temu. W latach 2005-2010 pełnił służbę w posterunku w Białośliwiu. Od 2011 roku zajmował stanowiska dzielnicowego, asystenta zespołu kryminalnego, a następnie detektywa zespołu dochodzeniowo – śledczego posterunku policji w Łobżenicy – powiedziała podkom. Żaneta Kowalska rzeczniczka pilskiej policji.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się odprawa kadry kierowniczej, podczas której uczczono minutą ciszy pamięć Piotra Pilarczyka. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 9 czerwca o godz. 11.00 w kaplicy na cmentarzu w Wyrzysku.

Łączymy się w bólu, Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

źródło: KPP Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group