Para 60-latków pobiła... 78-latka

11.05.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Para 60- latków pobiła 78-letniego mieszkańca Trzcianki. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała, nieprzytomny trafił do Szpitala Powiatowego w Trzciance. Policja wyjaśnia co zaszło w jednym z mieszkań przy osiedlu Słowackiego.

- Policjanci podjęli czynności w celu wyjaśnienia tej sprawy. Do sprawy zostały zatrzymane dwie osoby, jest to kobieta i mężczyzna, mieszkańcy Trzcianki, którzy prawdopodobnie mają coś wspólnego z tym zdarzeniem. Na chwilę obecną prokurator rejonowy w Trzciance przedstawił tej dwójce osób zarzut dokonania rozboju - informuje kom. Marcin Stawny, komendant Komisariatu Policji w Trzciance.

Pobity mężczyzna wciąż przebywa w szpitalu. Jego stan jest bardzo poważny. 78-latek ma złamaną żuchwę i ogóle obrażenia głowy i ciała, co uniemożliwia złożenie przez niego zeznań. Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że w mieszkaniu, w którym żył poszkodowany często odbywały się libacje alkoholowe i prawdopodobnie to na jednej z nich doszło do pobicia. Policja wyjaśnia motywy działania 60-latków. Zatrzymanej parze za dokonanie rozboju grozi nawet do 10 lat więzienia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group