Co jeszcze przed nami w długi weekend?

03.05.2017   Autor: Redakcja
---

Co jeszcze czeka na nas w długi majowy weekend? Darmowe koncerty plenerowe i liczne festyny.

PIŁA - 3 maja

Wyspa - od godz. 12.00 - 18.00 - animacje, gry, zabawy dla dzieci i dorosłych. Od godz. 20.00 - 21.30 - koncert: Róże Europy. Wstęp wolny.

ZŁOTÓW - 3 maja
godz. 14.00 - Msza św. za Ojczyznę - Kościół pw. Wniebowzięcia NMP przy ul. Panny Marii. O godz. 16.00 - Akademia z okazji Dnia Konstytucji 3 Maja w wykonaniu uczniów SP 1 w Złotowie i koncert Muzyki Poważnej w wykonaniu artystów ze Szwecji w sali kinowej ZCAS.

WAŁCZ - 3 maja

Plac przy Starostwie Powiatowym w Wałczu od godz. 14.00 - pokazy walk bokserskich, miniturniej karate, trening na ergometrach wioślarskich, kraina gier i zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne. Występy: Katarzyna Szwedzka i Łukasz Bugajski, Julia Książkiewicz, Aleksandra Andrukajtis, Biesiada Staropolska, O godz. 18.00 - koncert gwiazdy wieczoru: Ich Troje. Wstęp wolny.

CZARNKÓW - 3 maja
O godz. 12.30 - Msza święta w intencji Ojczyzny - kościół pw. Marii Magdaleny. Od godz. 14.00 - Turniej Strzelecki Kurkowego Bractwa Strzeleckiego o tytuł "Króla Trzeciomajowego" - strzelnica w Sarbce. I o godz. 20.00 - koncert Teresy Werner na placu Wolności. Wstęp wolny.

TRZCIANKA - 3 maja
O godz. 12.30 - Msza św. w intencji Ojczyzny i z okazji święta patrona strażaków św. Floriana - kościół pw. Matki Bożej Saletyńskiej. Od godz. 14.00 - 18.00 - Zawody Strong Man i Piknik "Zdrowo jesz - zdrowo żyjesz" - plac za Muszlą koncertową w Parku 1 Maja. Od godz. 18.00 - 22.00 koncerty zespołów: Justyna i Piotr oraz Arranger w Parku 1 Maja. Wstęp wolny.

STARA WIŚNIEWKA - 3 maja
Dni kwitnących wiśni - XX jubileuszowa edycja Dni kwitnącej wiśni: występy przedszkolaków, Szkół Podstawowych, Kół Gospodyń Wiejskich, Męskiej Grupy Tanecznej oraz zabawa z dj Dawidem Krzykiem.

SOBOTA - 6 MAJA
Piła
- stadion Gwardii przy ulicy Okrzei w Pile, godzina 16.00 charytatywny maraton zumby fitness dla dzieci z autyzmem ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Pile. Oprócz tańca zaplanowano gry i zabawy dla dzieci. Przy okazji chętne osoby będą mogły zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku.

Piła - CSS TARCZA godz. 10.00 – III Zawody Strzeleckie o puchar starosty pilskiego oraz pilski piknik strzelecki.

Piła - RCK
- godz. 11.00 - GIERMANIA II 2017. Oprócz gier planszowych, organizatorzy zapowiedzieli, że będą konsole, a także LEGO-ROBOTYKA i sporo różnych turniejów. Po raz pierwszy przeprowadzone zostaną warsztaty ORIGAMI, a na sali kinowej RCK pojawi się LASEROWY PAINTBALL.

PONIEDZIAŁEK 8 MAJA
Piła
- Dzień Zwycięstwa - godz. 12.00 - plac Zwycięstwa

CZWARTEK - 11 MAJA
Piła
- spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską, o godzinie 18.00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Buczka w Pile. Magdalena Grzebałkowska to reporterka i pisarka. Laureatka nagród dziennikarskich i literackich. Debiutowała książką o księdzu Janie Twardowskim – „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego”, która ukazała się 6 lat temu. „Beksińscy. Portret podwójny”, to kolejna ważna książka w twórczości autorki, za którą w plebiscycie czytelników Biblioteki Śląskiej w Katowicach otrzymała Śląski Wawrzyn Literacki.

https://vimeo.com/86691111

Piła - stadion przy ul Okrzei - 33 Regionalne Igrzyska Lekkiej Atletyki organizowane przez Nadnoteckie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe „SPRAWNI – RAZEM”. Celem igrzysk jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju fizycznego niepełnosprawnej intelektualnie młodzieży oraz jej wdrożenie do rywalizacji sportowej zgodnie z zasadami fair play, a także wyłonienie reprezentacji regionu na Mistrzostwa Polski.

fot. www.teresawerner.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group