Asta Video Fest

Narkotyki w BMW. 20-latek zatrzymany

13.02.2017   Autor: Redakcja
---

Wyrzyscy policjanci zatrzymali 20-latka i 27-latka z amfetaminą i tabletkami ectasy. Część narkotyków ukryta była w samochodzie, w którym znajdowali się mężczyźni. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Obaj mężczyźni to mieszkańcy gminy Wyrzysk.  Zostali zatrzymani w bmw, które zaparkowane było na placu targowym w Wyrzysku. Kierowca auta zachowywał się bardzo nerwowo. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim niewielkie ilości amfetaminy.

Więcej narkotyków znajdowało się w samochodzie. Woreczki strunowe z zielonym suszem oraz kilkanaście gramów poporcjowanej amfetaminy ukryte były w siedzeniu bmw. Okazało się, że należą do 20-letniego pasażera auta. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli jeszcze kilkadziesiąt tabletek ecstasy.

- Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. W czasie czynności procesowych wyrzyscy śledczy ustalili, że pasażer poczęstował także towarzyszącego mu kolegę amfetaminą. Za ten czyn usłyszał dodatkowy zarzut udzielenia amfetaminy. Obaj podejrzani w przeszłości nie byli karani. Za posiadanie jak i za udzielania narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje rzeczniczka pilskiej komendy policji.

Jeśli badanie laboratoryjne potwierdzi, że zabezpieczony w samochodzie susz roślinny to marihuana,  zarzuty dla 20-latka zostaną poszerzone o jej posiadanie.

/źródło: KPP Piła/

Przeczytaj więcej o: policja piła, kpp piła, narkotyki wyrzysk,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group