Punkt Obsługi w Galerii IBI

11.02.2017   Autor: Redakcja
---

Urząd Miasta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pilanom i otwiera Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii IBI. Będzie można między innymi złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego czy Karty Dużej Rodziny.

- Dochodzimy do takiego etapu w którym chcemy umożliwić mieszkańcom szczególnie tym, którzy są coraz częściej mocno zapracowani i pracują dłużej niż do godziny 16-17, bardzo często mają swoje biznesy, są w drodze, ale również tym, którzy mieszkają chwilowo poza Piła w załatwianiu spraw tych najważniejszych dla wielu osób. - mówi
Piotr Głowski, prezydent Piły

Punkt będzie zajmował się przyjmowaniem wniosków o wydanie dowodu osobistego, sprawami związanymi z meldunkiem czy przyjmowaniem podań o wydanie Karty Dużej Rodziny. Punkt czynny będzie w soboty i niedziele w Galerii IBI od godziny 10 do 18. Dni i godziny urzędowania punktu mają ułatwić dostęp do Urzędu Miasta szczególnie tym mieszkańcom, którzy pracują w godzinach urzędowania magistratu. Punktu Obsługi Mieszkańców w Galerii IBI w Pile rozpocznie swoją działalność od 11 lutego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group