Zawodnicy Korony Wałcz... remontują halę

03.02.2017   Autor: Redakcja
---

Trenerzy i zawodnicy Korony Wałcz samodzielnie remontują swoją halę. Jedyne o co proszą to biała farba, którą odświeżą swoje miejsce ćwiczeń. Póki co treningi Korony odbywają się w towarzystwie rusztowań.

Zawodnicy Korony Wałcz przygotowują się do kolejnych zawodów. Po ponad godzinnym treningu czas na… malowanie sali. Trenerzy wspólnie z wychowankami samodzielnie remontują swoje miejsce ćwiczeń. Prace trwają już od tygodnia.

Treningi klubu bokserskiego odbywają się w hali byłego liceum ogólnokształcącego. Miejsce do ćwiczeń otrzymali od wałeckiego Starostwa Powiatowego. I choć klub mógł prosić o wsparcie zarówno miasto Wałcz jak i starostwo powiatowe to jego członkowie postanowili, że remont zrobią sami

- Łatamy dziury w ścianach i przede wszystkim odświeżamy, malujemy sufit, żeby było bardziej przyjazne dla młodych ludzi - mówi Łukasz Butryński, prezes i trener Korony Wałcz.

Wszyscy, którzy chcą pomóc klubowi mogą przekazać białą farbę do odświeżenia ścian hali. Zawodnicy i trenerzy chcą zakończyć remont jak najszybciej, aby móc przygotować się do turnieju o Złotą Koronę. Turniej odbędzie się w Karsiborze.

Przeczytaj więcej o: wygraj zaproszenie, sport wąłcz,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group