Salon Gospodarczy i Gala Staszica na żywo w TV ASTA

15.11.2016   Autor: Paweł Różycki
---

17 listopada o godz. 18.00 TV ASTA przeprowadzi relację na żywo z Gali Finałowej XII Edycji Konkursu im. Stanisława Staszica. Tym razem gala zostanie połączona z Salonem Gospodarczym TV ASTA pn. „Jak osiągnąć sukces?”.

Już po raz dwunasty Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski organizuje konkurs im. Stanisława Staszica dla wyróżniających się przedsiębiorstw, instytucji, organizacji oraz osób działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja konkursu rozegrana zostanie w oparciu o kategorie zmodyfikowane, jak i nowe: Dynamiczna Firma, Odpowiedzialność Społeczna i Ochrona Środowiska oraz Innowacje i Technologie.

Po raz pierwszy Gala Finałowa zostanie zorganizowana wraz Salonem Gospodarczym TV ASTA pod nazwą „Jak osiągnąć sukces?”. Podczas Salonu Gospodarczego nagrodzeni statuetką Staszica opowiedzą między innymi w jaki sposób osiągnąć sukces częstokroć nie tylko krajowy, lecz i międzynarodowy. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można oglądać na antenie TV ASTA oraz na stronie internetowej www.tvasta.pl już od godz. 18.00.

Ze względu na transmisję z gali zmianie ulegną godziny premierowych emisji niektórych audycji TV ASTA. Kurier Pilski zostanie wyemitowany o godz. 21.30, Na Sygnale o godz. 23.00, a Biegaj z nami o godz. 23:15.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group