Mobbing w PCPR w Pile? Pracownicy się skarżą

16.09.2016   Autor: Redakcja
---

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pile skarżą się na mobbing. Kontrolę już prowadzi Państwowa Inspekcja Pracy.

Od kilku miesięcy pojawiały się sygnały o rzekomym mobbingu w PCPR-ze w Pile. Kontrolę prowadzi już Państwowa Inspekcja Pracy. Jednak jak na razie nic więcej urzędnicy tej instytucji nie chcą zdradzić.

Tymczasem pracownicy PCPR obawiają się, że ta kontrola nie przyniesie oczekiwanego skutku. Napisali w liście do redakcji, że czują się pozostawieni samym sobie.

- Jesteśmy teraz ośmieszani i wmawia się nam, że nie wiemy, co to jest mobbing. Przeprowadzono z nami rozmowę, tak zwane pranie mózgu, gdzie robi się z nas idiotów, że nie wiemy co to jest mobbing, że nie umiemy czytać ze zrozumieniem, wmawia się nam, że nic nie możemy - napisali do redakcji pracownicy PCPR w Pile.

Państwowa Inspekcja Pracy o wynikach kontroli poinformuje dopiero po jej zakończeniu. Nie wiadomo jednak jak długo ona jeszcze potrwa. Dyrektor placówki nie chce komentować sprawy do czasu zakończenia kontroli.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group