Wałecki sanepid po przeprowadzce

19.05.2016   Autor: Redakcja
---

Wałecki sanepid się przeprowadził z jednego końca miasta na drugi. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna jest teraz w budynku po szpitalu powiatowym. W środę uroczyście otwarto stację.

- Przy współpracy Inspekcji Sanitarnej i Starostwa Powiatowego udało się wygospodarować pomieszczenia o łącznej powierzchni 327 metrów kwadratowych, także wszystkie potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej są zaspokojone. Na tą inwestycję wspólnie zostały wyasygnowane pieniążki z puli inspekcji sanitarnej: trzysta tysięcy złotych, z puli powiatu wałeckiego: trzysta trzydzieści dziewięć złotych, no i myślę, że efekt pracy ekipy remontowej jest zadowalający - tłumaczy Anna Krzysztofiak, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wałczu.

Wałecki sanepid to teraz piętnaście biur, magazyn szczepionek, pomieszczenie do przyjmowania próbek do badań oraz ich magazynowania. Powiatowa stacja sanitarno-epidemiologiczna przeniosła się do budynku po byłym szpitalu powiatowym. Dzięki temu uda się zaoszczędzić środki na rachunkach za prąd czy wodę. Dawna siedziba sanepidu przy ulicy Bydgoskiej zostanie sprzedana.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group