Bilety na koncert Kamila Bednarka wygrali...

05.03.2016   Autor: Redakcja
---

W niedzielę 6 marca w Klubie Barka wystąpi Kamil Bednarek. Rozdaliśmy dwa podwójne bilety na koncert.

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Zespół powstał w Brzegu, w maju 2008 roku. Od samego początku kapela dużo koncertowała i brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody.

W 2012 roku działalność StarGuardMuffin została zawieszona. Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami pracują nad nową płytą formacji BEDNAREK. W listopadzie 2012 roku zespół wydał swoją pierwsza płytę zatytułowaną "Jestem".

Występy zespołu na żywo są bardzo energetyczne, spontaniczne i grane z sercem, a nie tylko umiejętnościami, zaś sam Kamil Bednarek, bawiący się muzyką, jest prawdziwym mistrzem w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

Dla naszych czytelników mieliśmy do rozdania dwa podwójne bilety na koncert. Należało odpowiedzieć na pytanie: Które miejsce w popularnym programie rozrywkowym "Mam Talent" zajął Kamil Bednarek? Prawidłowa odpowiedź to oczywiście - II miejsce.

Po jednym podwójnym bilecie na koncert wygrali: Agnieszka Hałubowska i Beata Wawrzos.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group