Asta Video Fest

Chcesz zostać dziennikarzem? Przyjdź na casting!

02.03.2016   Autor: Redakcja
---

Telewizja ASTA organizuje casting na dziennikarza. To szansa na ciekawą pracę w młodym zespole. A poszukiwani są ludzie znający lokalną rzeczywistość, bieżące wydarzenia w regionie i nie odczuwający strachu przed kamerą.

- Na castingu damy oczywiście możliwość sprawdzenia się kandydatom przed kamerą, ale też będziemy pytali o wiedzę związaną z tym, co dzieje się w regionie, ponieważ tu wiedza dziennikarzowi jest niezbędna. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że szukamy dziennikarzy newsowych, którzy będą mogli później pracować w naszym programie informacyjnym – mówi Jakub Ćwirlej, dyrektor programowy TV ASTA.

Być może później także przy materiałach produkcyjnych. Wszystko zależy od predyspozycji kandydata. Telewizja oferuje ciekawe zajęcie i codziennie inne wyzwania, czyli na pewno nie będzie nudno. To też praca w młodym, dynamicznym zespole ludzi ciekawych świata. I takie też osoby mogą przyjść na casting, który już 3 marca, w najbliższy czwartek w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile. Casting odbędzie się w Instytucie Humanistycznym w godzinach od 11 do 13.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group