Koncert "Na Górze". Kto wygrał bilety?

23.12.2015   Autor: Redakcja
---

W niedzielę, 27 grudnia w Klubie Barka wystąpi zespół Na Górze. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne bilety.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na pytanie, w którym roku powstał zespół. Nasi Czytelnicy nie mieli problemu z odpowiedzią, że był to rok 1994. Prawidłowych odpowiedzi udzielili i szczęście w losowaniu mieli panowie: Krzysztof Nowakowski i Ignacy Boguszewicz. Gratulujemy.

W skład grupy Na Górze wchodzą muzycy - pensjonariusze, pracownicy i wolontariusze Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie oraz osoby, które przez  społeczeństwo są uznawane za niepełnosprawne intelektualnie. Najmocniejszą stroną zespołu są koncerty, na których ujawnia się ekspresja, żywiołowość jego członków. Na Górze zagrali między innymi koncert w Pradze, na festiwalu poświęconym respektowaniu praw człowieka na świecie oraz na Marszu Równości w Poznaniu. Grali m.in. z zespołami: Hey, Kult, Apteka… Na ich płytach słychać m.in. Tomasza Budzyńskiego z Armii, Macieja Cieślaka ze Ścianki, Litzę z Luxtorpedy, Jacka Kleyffa.

Razem z grupą Na Górze zagra zespół Kultura Upadła.

Przeczytaj więcej o: TV ASTA, barka, konkurs, bilety na konkurs,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group