Sprawdź ofertę IV Subregionalnych Targów Pracy

01.10.2015   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

W piątek i sobotę w pilskim Inwest-Parku odbędą się IV Subregionalne Targi Pracy i Kariery. Wśród stanowisk pracodawców znajdzie się również duży punkt Grupy ASTA.

Czwarta edycja pilskich Targów Pracy i Kariery tradycyjnie będzie podzielona na dwie części. Piątek będzie dniem Targów Edukacyjnych. W godzinach od 10.00 do 14.00 zainteresowani będą mogli wziąć udział w ciekawych wykładach organizowanych przez Szkołę Policji, PWSZ w Pile czy pilski Wydział Gospodarki i Techniki.

Z kolei w sobotę, w Inwest-Parku staną stoiska pracodawców z naszego regionu, którzy mają do zaoferowania ciekawe oferty pracy. Wśród nich będą także przedstawiciele TV ASTA i ASTA-NET.

- Subregionalne Targi Pracy w Pile to doskonałe miejsce gdzie spotykają się pracodawcy i pracownicy. W tym roku postanowiliśmy, że nie będziemy jedynie gromadzić zgłoszeń i zachęcać do zapoznania się z ofertami pracy. Będziemy przeprowadzać wstępną rekrutację. Poszukujemy Specjalistów do spraw Sprzedaży, wszyscy chętni będą mogli odbyć bezpośrednią rozmowę z jednym z Liderów grupy sprzedażowej ASTA-NET – mówi Joanna Winiarska, PR i Marketing ASTA-NET . - To oczywiście nie wszystkie propozycje pracy, ale żeby je bliżej poznać zapraszamy do odwiedzenia stanowiska Grupy ASTA – dodaje Joanna Winiarska.

Z kolei TV ASTA prowadzi aktualnie rekrutację na stanowiska montażysty i dziennikarza/prezentera. Każdy zainteresowany oprócz zostawienia swojego CV będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i...stanąć przed kamerą! Na miejscu będzie operator kamery z dziennikarzem, którzy będą przeprowadzać próby kamerowe zainteresowanym kandydatom.

Szczegóły IV Targów Pracy i Kariery można znaleźć TUTAJ

 

fot. pila.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group