Asta Video Fest

Pobili i skopali mężczyznę

14.09.2015   Autor: Redakcja
---

Policjanci zatrzymali trzech sprawców pobicia, do którego doszło w minioną sobotę w Jastrowiu. Mężczyźni pobili 35-latka, bo - jak tłumaczyli policji - krzywo na nich spojrzał.

Do zdarzenia doszło około godziny 11. Napastnicy bez powodu zaczepili, a następnie zaatakowali 35-letniego mieszkańca Jastrowia, bijąc go po głowie i kopiąc oraz zadając uderzenia drewnianą sztachetą, po czym uciekli. W wyniku tego ataku pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

- Policjanci jeszcze tego samego dnia ustalili dane sprawców, którzy zostali zatrzymani przez mundurowych i trafili wprost do policyjnego aresztu w Złotowie i Pile - informuje Maciej Forecki, rzecznik złotowskiej policji.

Zatrzymani to mężczyźni w wieku 20, 27 i 57- lat. Cała trójka podejrzanych usłyszała już zarzuty dokonania pobicia, do których się przyznała. Mężczyźni tłumaczyli, że pobili mężczyznę bo krzywo się na nich spojrzał. Sprawcy znani byli już jastrowskim funkcjonariuszom i niejednokrotnie popadali w konflikt z prawem.

Za pobicie mężczyzny grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group