Niedoszły gwałciciel stanie przed sądem

24.05.2015   Autor: Artur Maras
---

Prokuratura Rejonowa w Pile zakończyła śledztwo prowadzone przeciwko Adrianowi K., który został oskarżony o próbę gwałtu na 9-letniej dziewczynce. Pilanin stanie przed sądem w Poznaniu.

- Sprawca użył przemocy wobec pokrzywdzonej, 28 kwietnia prokurator skierował do Sądu Okręgowego w Poznaniu akt oskarżenia przeciwko temu mężczyźnie - mówi Magdalena Roman, prokurator rejonowy w Pile.

Do zdarzenia doszło na osiedlu TBS przy ul. Andersa w lutym tego roku. 22-letni pilanin Adrian K. zaciągnął siłą bawiącą się 9-letnią dziewczynkę w rejon pustych budynków po wojskowych koszarach. Tam powalił ją na ziemię i uderzył w twarz. Na szczęście zdarzenie zauważyły sąsiadki, które wezwały pomoc. Biegnący na ratunek sąsiad spłoszył niedoszłego gwałciciela, którego następnego dnia zatrzymali kryminalni. Wcześniej zabezpieczyli na miejscu liczne ślady.

Ze względu na dobro prowadzonego śledztwa policja nie ujawniała żadnych szczegółów. Teraz wiadomo już, że mężczyźnie za popełniony czyn grozi od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Rozprawa odbędzie się 10 czerwca.

Przeczytaj więcej o: Andersa, witacz, radar,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group