"Mały" najsilniejszy na Wyspie

03.05.2015   Autor: Magdalena Lach
---

To był prawdziwy Pojedynek Gigantów – 7 najlepszych zawodników z całego kraju wzięło udział w Pucharze Polski Strongman zorganizowanym przez Klub Fitness Extreme w Pile. Na pilskiej Wyspie bezkonkurencyjny okazał się weteran sportów siłowych, Sławomir Toczek.

Na pilską Wyspę przyjechali zawodnicy z całej Polski. Wśród siłaczy biorących udział w Pucharze Polski nie zabrakło reprezentantów Piły. Barw Fitness Extreme broniło dwóch zawodników, Mateusz Skrentny i Marcin Wlizło.

Na zawodników czekało 6 wymagających konkurencji, a wśród nich znałazły się najbardziej popularne, czyli spacer farmera czy chociażby przeciąganie tira. Na półmetku rywalizacji pierwsze miejsce utrzymywał Drużynowy Mistrz Świata Par z 2005 roku, Sławomir Toczek.

Równie dobrze spisywał się ulubieniec pilskiej publiczności, pełniący również funkcję organizatora imprezy, Marcin Wlizło. Wspomniany zawodnik do końca walczył o miejsce w pierwszej trójce siłaczy.

Ostatecznie, po szóstym etapie jakim było przeciąganie tira ważącego blisko 10 ton na pierszwym miejscu uplasował się popularny „Mały“ czyli Sławomir Toczek. Tuż za nim na podium ustawili się Bartłomiej Bąk i Michał Kopacki.

  1. Sławomir Toczek - 35 punktów
  2. Bartłomiej Bąk - 30 punktów
  3. Michał Kopacki - 29 punktów
  4. Marcin Wlizło - 27 punktów
  5. Bartłomiej Grubba - 22 punkty
  6. Mateusz Skrentny - 17 punktów
  7. Piotr Czapiewski - 7 punktów

Fot. ZK

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group