Asta Video Fest

Przeprowadzka przesądzona

---

W związku z rozszerzeniem działalności Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jastrowiu, mieszczący się w tym samym budynku WTZ będzie musiał zmienić siedzibę. Choć decyzja nie jest jeszcze oficjalna, już wiadomo, że Warsztaty Terapii Zajęciowej przeprowadzą się do budynku szkoły przy ul. Kiniewicza.

Propozycja jest taka, żebyśmy udostępnili nasze pomieszczenia na funkcjonowanie tej placówki w szkole przy ul. Kiniewicza – mówi Ryszard Goławski, starosta złotowski.

Dzisiaj warsztaty funkcjonują w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, ale ten poszerza zakres swojej działalności i będzie potrzebował tych pomieszczeń. Zapadła zatem nieformalna jeszcze decyzja o przeprowadzce na Kiniewicza do budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, gdzie jest wolna powierzchnia.

W mało prawdopodobnej sytuacji dużego naboru do szkoły, starosta jest gotów nawet nie przedłużyć umowy najmu mieszczącemu się w tym samym budynku Niepublicznemu Gimnazjum. Koszty przystosowania pomieszczeń do potrzeb niepełnosprawnych poniesie gmina.

Przeczytaj więcej o: przeprowadzka, jastrowie, wtz, piła pogrzeb dzieci,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group