Koncert dwóch muzycznych światów

15.01.2015   Autor: Redakcja
---

Zapraszamy  do udziału w konkursie, w którym można wygrać zaproszenia na koncert w Sali Miejskiej przy ul. Dąbrowskiego w Pile.

Są to zaproszenia na koncert duetu: Grażyna Auguścik i Jarosław Bester.

O tej parze czytamy: Grażyna Auguścik i Jarosław Bester to fuzja dwóch niezwykłych osobowości na światowym rynku muzycznym. Czerpiąc inspirację z tradycji muzyki jazzowej, awangardowej, folkowej, ale także z dokonań szeroko rozumianej muzyki klasycznej tworzą subtelną, a zarazem niezwykle precyzyjną i wirtuozowską opowieść muzyczną. Kompozycje które wykonują są zbudowane często klasycznie, ale okraszone są improwizacjami, które tworzą pewnego rodzaju wewnętrzną i niezależną formę, powodując, że każde wykonanie tego samego utworu charakteryzuje się wielką świeżością i inwencją twórczą artystów. Duet Grażyna i Jarek jest to spotkanie dwóch bliskich sobie światów muzycznych, mimo iż każdy z nich na co dzień wykonuję odmienną stylistycznie muzykę. Dzięki wieloletniej współpracy artystów przy wielu wspaniałych projektach muzycznych udaje im się wypracować wspólny i niezwykle oryginalny język muzyczny,

*

Nagrodą główną w konkursie są trzy podwójne zaproszenia na koncert duetu Grażyna Auguścik i Jarosław Bester, który odbędzie się w dniu 18 stycznia o godz. 17.00 w sali miejskiej w Inwest Parku Pile.

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy wysłać do nas prawidłową odpowiedź na pytanie: Na jakim instrumencie gra Jarosław Bester?  Nasz adres: konkurs@asta24.pl. Termin wysyłania odpowiedzi mija w piątek, 16 stycznia, o godz. 9.00.

Wysłanie odpowiedzi jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU konkursu.

 

Przeczytaj więcej o: koncert, rck, przekazanie kluczy, panika,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group