Popłyną w Łodzi ?

10.01.2015   Autor: Magdalena Lach
---

Siatkarki PGNiG Nafta Piła ostatnie ligowe spotkanie wygrały 22. listopada. Wtedy to zawodniczki pilskiego klubu pokonały na wyjeździe zespół KS Pałac Bydgoszcz. Najbliższą szansę na poprawę sytuacji w ligowej tabeli nafciarki będą miały już w poniedziałek.

Po porażce w Pucharze Polski kobiet z zespołem Developres SkyRes Rzeszów 0:3 nafciarki w dalszym ciągu nie poprawiły swojego morale. Zawodniczki pilskiego klubu nie kryły rozczarowania wynikiem meczu 1/8 PP.

- Ciężko jest po tylu porażkach myśleć pozytywnie, jednak naszej postawy w przegranym meczu pucharowym nic nie jest w stanie usprawiedliwić. Z zespołami takimi jak Legionovia czy Rzeszów my po prostu musimy zdobywać punkty – mówiła rozgoryczona Marzena Wilczyńska po porażce na pilskim parkiecie.

Szansę na zdobycie dużo ważniejszych, bo ligowych punktów zespół Łukasza Przybylaka będzie miał w poniedziałkowym, telewizyjnym meczu z zespołem Budowlani Łódź.

Nafta w kolejnym, trudnym meczu nie jest jednak bez szans, bowiem nasze zawodniczki w 4. kolejce „urwały“ punkt łodziankom. Jak będzie tym razem przekonamy się już w poniedziałek.

BUDOWLANI ŁÓDŹ – PGNiG NAFTA PIŁA 12.01.2015 GODZ. 18.00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group