Asta Video Fest

Zapisy tylko do jutra!

03.01.2015   Autor: Magdalena Lach
---

Świąteczna orkiestra Jurka Owsiaka zagra po raz 23. W tym roku pięniądze zebrane podczas finału przekazane zostaną na podtrzymanie wysokich standardów leczenia na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Do ogólnopolskiej akcji dołącza się również Piła. Tym razem w sportowym stylu.

Pobij Dystans z Sercem – to pierwszy bieg w ramach świątecznej zbiórki pieniędzy, który organizuje Sztab WOŚP przy Pola.

- Bieg organizujemy na stadionie MOSiRu, gdzie będzie można załapać się na ciepłą zupę i zdrową rywalizację. Chodzi o to, żeby w te mroźne niedzielne popołudnie zadbać o siebie, a przy okazji wspomóc innych potrzebujących. W naszym biegu będzie starali się pobić dystans, a za rok spróbujemy go poprawić – mówi jedna z organizatorek sportowej akcji, Bianka Iwicka.

Zasady biegu są bardzo proste. Chodzi o to, żeby przyjść i dać z siebie wszystko. Nie liczy się wynik na stoperze ani żaden rekord. - Kilometry przebiegnięte przez każdego uczestnika będą się sumować. Biegasz ile chcesz i dorzucasz metry, kilometry do wspólnego dystansu – dodaje Iwicka.

Pobij Dystans z Sercem odbędzie się 11. stycznia na stadionie MOSiR w Pile. Na uczestników akcji czekają wyjątkowe medale w kształcie serduszka WOŚP. Na wyjątkową nagrodę mogą jednak liczyć tylko te osoby, które do 4. stycznia (najbliższa niedziela) zgłoszą swój udział w biegu. Zapisy należy kierować na adres mailowy: wosppola@gmail.com. Szczegóły dotyczące biegu znajdą Państwo również TU.

Zbiórka na stadionie MOSiR w Pile przy ul. Żeromskiego 90 o godzinie 12.15. Rozgrzewka rozpocznie sie o 12.30.

Przeczytaj więcej o: sport, wośp, bieg piła, Salon Pilski Art 2014,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group