Asta Video Fest

Do rekordu zabrakło niewiele

27.12.2014   Autor: Magdalena Lach
---

IX Bieg Sylwestrowy za nami. Na starcie popularnego w Pile biegu stanęło blisko 950 uczestników. Najszybciej trasę od Gościńca Rębajło do OTW Płotki pokonał Adrian Wyrzykiewicz, reprezentant PLKS Gwda Piła.

W tym roku niestety nie udało się poprawić rekordu frekwencji startujących osób. W poprzedniej, ósmej edycji padł rekord ponieważ organizatorzy doliczyli się ponad tysiąc biegaczy.

Dzisiaj bez rekordu, ale z tą samą pozytywną energią miłośnicy zdrowego trybu życia pokonywali blisko 4 kilometrowy odcinek od Rębajła na Płotki. Najszybciej na mecie pojawił się Adrian Wyrzykiewicz. – Ciesze się ze zwycięstwa, jednak dzisiaj to nie było najważniejsze – mówi lekkoatleta pilskiej Gwdy. - Jestem zadowolony, że przez święta udało mi się nie nabrać zbyt dużo kilogramów, bo w przyszły roku czekają mnie kolejne ważne zawody – kończy zwycięzca biegu.

Po wysiłku organizatorzy nagrodzili wszystkich biegaczy pamiątkowymi medalami oraz słodkimi upominkami. Tradycyjnie podawana grochówka w tym roku serwowana była w nowej scenerii pod nowo wybudowaną wiatą MOSiR w Pile.

Przeczytaj więcej o: sport, bieganie, bieg sylwestrowy,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group