Złodziej samochodu zatrzymany

03.12.2014   Autor: Redakcja
---

W nocy z 24 na 25 listopada złodziej ukradł volkswagena tourana z osiedlowego parkingu przy ul. Młynarskiej w Pile.

Zaraz po zgłoszeniu pilscy stróże prawa rozpoczęli poszukiwania złodzieja. - Już kilka godzin po zgłoszeniu kradzieży pojazdu policjanci wpadli na trop amatora cudzej własności. Jak się okazało mężczyzna miał przebywać na terenie Poznania - informuje sierż. sztab. Żaneta Kowalska. - Wspólne działania policjantów z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile i funkcjonariuszy z wydziału do walki z przestępczością samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu doprowadziły do zatrzymania podejrzanego mężczyzny. Wpadł on w ręce policjantów na terenie Poznania właśnie. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony samochód, którego wartość szacowana jest na ok. 30 tys. złotych.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Pile. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Pile, Sąd Rejonowy w Pile nakazał aresztowanie podejrzanego na 3 miesiące.

Zatrzymany to 34-letni mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Piła

Przeczytaj więcej o: policja, samochod, złodziej,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group